Slunečník 3 m s upevněním na zeď - terakota

Slunečník na balkony a terasy díky upevnění na zeď Vám nezabere žádné místo!

Příjemné chvíle strávené na čerstvém vzduchu si chtějí užívat všichni. Bohužel ne všichni se ale mohou pyšnit prostornou zahradou, jejíž velikost by je neomezovala v pořízení slunečníku, který by jim poskytl vítaný stín ve chvílích největšího horka. S tímto šikovným slunečníkem, který se dá hravě upevnit na zeď, si vítané stínění mohou dovolit i lidé žijících v bytech s balkonem nebo ti, kteří hledají praktické stínění pro svou terasu.

Slunečník v barevném provedení terakota, vás zaujme nejen svou lákavou barvou, ale především faktem, že se dá velice snadno připevnit na zeď. Pokud jste se až do dnešního dne pořízení slunečníku vyhýbali z důvodu malého prostoru, s tímto slunečníkem již podobné nedostatky nebudete muset řešit. Ať už na malý balkon či nepříliš velkou terasu je tento designově přitažlivý kousek jasnou volbou – nabídne vám vytoužený stín i bez nutnosti tyče se stojanem, která by jen zbytečně zabírala místo.

Určitě oceníte materiál použitý na výrobu tzv. kapuce, který je odolný a nabízí vám úctyhodnou životnost. Instalace na zeď je snadná, přidělání slunečníku na stěnu zvládne úplně každý. Snadné je i samotné ovládání slunečníku pomocí kličky.

Cena: od 2 058 Kč

Slunečník 3 m s upevněním na zeď - terakota

Základní údaje

  • Rozměr: 300 m
  • Materiál konstrukce: ocelová žebra - bíle lakovaná
  • Materiál látky: 160 g/ m2
  • Tyč: průměr 48mm, hliník, povrchová úprava bílá
  • Barva: terakota
  • Hmotnost: 10 kg

Diskuze, recenze, hodnocení Slunečník 3 m s upevněním na zeď - terakota